צרו קשר
ּ

ולדי מושאילוב, מנהל חברת "ולדי הפקות אירועים".

את עולם ההפקות גיליתי לפני מספר שנים, כמעט במקרה, בעקבות ארגון מסיבת בר המצווה לילדי ומאז אני שבוי בעולם של קסם, מתכנן ומפיק אירועים שונים, מתוך אהבה וחיבור גדול לאנשי המקצוע והלקוחות. תמיד היה קיים בי הצורך לתאם ולארגן אירועים ולוודא שכולם מרוצים ונהנים, יחס חם והקשבה אישית לצרכים של כל לקוח הובילו לאירועים מחויכים ובלתי נשכחים.

אני לא לבד, איתי פועל צוות צעיר ודינאמי אשר יחד אנחנו שואפים ליצור אירועים מיוחדים שהאורחים שלכם לא ישכחו. אנחנו מפיקים אירוע מתוך אני מאמין הנשען על אמינות, מקצועיות ואחריות המביאים לאירועים קטנים וגדולים כאחד את מידת הרצינות והאחריות הנדרשים לכל אחד מהם.

אנו מתמחים באירועים שונים ומגוונים, תוך הקשבה והתאמה לרצונות הלקוח ומציעים קשת רחבה של שירותים, ביניהם: אירועים לחתונה, בוטיק, בר/ בת מצווה, ימי הולדת, ארגון כנסים, מופעים, אירועי חברה, הרמות כוסית וכו'.

היתרונות שלנו כחברה באים לידי ביטוי גם בבניית קונספט ייחודי לאירוע לפי דרישות ורצונות הלקוח, ליווי צמוד לאורך כל שלבי האירוע, מתכנון ועד הקמה, עמידה בזמנים ואחריות. חשוב לנו שכל לקוח יקבל את השירות הטוב ביותר, ואת מלוא תשומת הלב הראויה כשבסוף תישאר תחושת סיפוק גדולה.

בין לקוחות החברה נמנים: אליפות ישראל, מגוון בתי ספר במרכז הארץ, בית חב"ד(חיפה) בנוסף אולמות וגני אירועים בכל רחבי הארץ ורבים נוספים. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם קשת רחבה של חברות וספקים בתחום ההפקות, המעניקים לנו את האפשרות לתת מענה מקיף ומשלים לכל אירוע.

ּ
למעלה

צרו קשר כדי שנוכל להפיק לכם את האירוע שתמיד רציתם

ּ