צרו קשר
ּ

אין אירוע חברה בלי במה!

ולדי השכרת במות לאירועים מיוחדים

בכל שנה, חוגגים ארגונים קטנים וגדולים כאחד אירועי חברה. אם בעבר אירוע החברה היה אירוע רשמי שנחגג פעם אחת בשנה, הרי שכיום כל ארגון חוגג מספר אירועים: אירועי גיבוש, אירוע צוותים, הרמות כוסית, השקת מוצרים, אירועי קד"מ ועוד.

חברת "ולדי הפקות אירועים" מלווה אתכם בכל אירוע עם שירות אדיב ומקצועי של השכרת במות. בשונה מחברות אחרות, החברה שלנו מתאימה את השירות אל הצרכים והרצונות שלכם – על פי התקציב ואופי האירוע שלכם. אנו נצמדים אל לוח זמנים מסודר ועובדים אתכם בשיתוף פעולה מלא – הכל בכדי להבטיח שהבמה תהיה מוכנה לאירוע שלכם! אז איך במה תורמת גם לאירוע שלכם?

כל אירוע חברה מתחיל בנאום

לא משנה כלל איזה סוג של אירוע חברה אתם חוגגים, הרי שכל אירוע מתחיל בנאום של מנכ"ל ובעלי התפקידים החשובים. מאחר ובאירועים אלו ישנו קהל רב שיכול להיות גם של מאות ואלפי אורחים, חשוב שתהיה במה עליה יהיה ניתן לשאת דברים. הבמה מותאמת אל צרכי האירוע, כך שנלקחים בחשבון פרמטרים כדוגמת אורך הבמה, רוחב הבמה, גובה הבמה והמרחק של הבמה משורת ההושבה הראשונה. הודות לבמה המותאמת לאופי האירוע שלכם, יוכל הקהל – העומד או היושב, ליהנות מהנאומים, המצגות, המופעים וכל המתרחש על הבמה המרכזית.

במה המיועדת לטקס חלוקת התעודות למצטיינים

בעלי חברות מוצאים לנכון לציין לשבח את העובדים המצטיינים באירועים אלו. אין עוד רגע מתאים יותר להעניק בו תעודה למצטיין שלכם מאשר באירוע בו נוכחים כל השותפים לעשייה. את הבמה שתתוכנן עבורכם ניתן לבנות גם בשטח פתוח מסוג פארק עירוני או גן גדול, בחצר הביתית שלכם, בחלקו האחורי של מתחם אירועים, במגרשי ספורט, בחצר של היכל קהילתי וכן הלאה.

שיא האירוע על הבמה: מזמר אורח ועד סטנדאפיסט

לצד החלקים הרשמיים והידועים לקהל האורחים, גם ישנו חלק הנשמר בהפתעה: שיא האירוע! אם גם אתם הזמנתם בהפתעה לעובדים שלכם מופע של אמן מוכר, הרי שיש גם צורך בבמה מתאימה. במות לאירועים מורכבות מטעמנו בצורה בטיחותית ועל ידי צוות מיומן ומנוסה. בסיום האירוע, עם מחיאות הכפיים האחרונות, נחל בעבודת הפירוק הכלולה בדיל המוצע לכם. נשמח להציע לכם סוגים שונים של במות, כאשר אלו הפופולארים ביותר הם במות הפודיום ובמות הלד.

שיתוף פעולה מלא לאורך כל הדרך

הצוות של חברת "ולדי הפקות אירועים" זמין לכם עם כל שאלה וכל התייעצות! הבמה היא התוצר הסופי, אך אנו מאמינים כי ליווי אישי ואדיב מעצב את החוויה שלכם מהשירות שלנו. באפשרותינו גם לבנות גב לבמה, וגם מדרגות שיאפשרו התניידות נוחה לכל העולים והיורדים ממנה. יחד אתכם נאפיין את האירוע, את גודלו ואת תכלית הבמה – הכל בכדי להשביע את רצונכם ולהבטיח כי הבמה תשרת את האירוע על הצד הטוב ביותר.

למעלה

צרו קשר כדי שנוכל להפיק לכם את האירוע שתמיד רציתם

ּ